Wybrane maszyny rolnicze z oferty


można stosować jako maszynę samodzielną lub agregatować za pomocą wydźwigu z siewnikami rzędowymi o tej samej szerokości roboczej. Zestaw składający się z agregatu i siewnika służy do jednoczesnego doprawiania gleby i siewu. Jest to układ korzystniejszy od tradycyjnego ze względów ekonomicznych (skrócenie czasu pracy, zmniejszenie zużycia paliwa), a także zmniejsza ugniatanie gleby poprzez mniejszą ilość przejazdów. polowychprzez mniejszą ilość przejazdów.
agregat uprawowo-siewny


jest przeznaczony do uprawy przedsiewnej, siewu, podsiewania łąk i pastwisk, uprawy pożniwnej i siewu poplonów. Znajduje szerokie zastosowanie na glebach lekkich oraz średnio zwięzłych. Kruszy, rozrywa oraz spulchnia warstwę przypowierzchniową gleby. Maszyna rolnicza ma szerokie zastosowanie do mieszania z glebą wysiewanego wapna oraz rozrzuconego obornika. Nazywany też Broną Talerzową krótką.
agregat talerzowy


idealnie sprawuje się podczas głębokiej orki, dzięki swej solidnej konstrukcji można nim pracować bez obaw przed uszkodzeniem maszyny. Wyposażony jest w słupice o szerokości skiby 40 cm oraz odkładnice półśrubowe długie, a prześwit pod ramą wynosi 700 mm. Dodatkowo pług posiada zabezpieczenie mechaniczne przeciw kamieniom. W standardzie szerokie, tulejowane, metalowe koło.
pług zagonowy podwyższany ATLAS


przeznaczony jest do uprawy pól po zbiorach w celu przygotowania ich do uprawy podstawowej, którą może być orka lub uprawa bezorkowa. Agregaty z wałem rurowym przewidziane są do wykorzystania na glebach zwięzłych, cięższych przy uprawie kukurydzy.
agregat ścierniskowy


posiada skokową regulację szerokości korpusu: 32, 36, 40, 44 cm co pozwala dostosować go do różnych zadań i warunków polowych. Przeznaczony jest do orki głębokiej ziem lekkich i średnich. Maszynę wyposażono w system zabezpieczeń mechanicznych za pomocą śruby zrywającej.
pług jednobelkowy


wykonuje w jednym cyklu roboczym wszystkie prace związane z wysadzaniem ziemniaków tzn. wyoruje bruzdy, automatycznie wysadza ziemniaki i obsypuje je ziemią formując redliny.
sadzarka dwurzędowa


jest narzędziem przeznaczonym do przedsiewnej uprawy gleb zwięzłych i zaoranych przed zimą (oprócz gleb zakamienionych). Brona talerzowa wykorzystywana również do kruszenia i rozrywania zadarnionych skib po orce na łąkach i innych użytkach zielonych oraz do wykonywania podorywki ściernisk bezpośrednio po ścięciu roślin.
brona talerzowa, talerzówka